Contact

Home > Contact

Contact

Stoevelaar Machinery B.V.

Wolfveldseweg 1a
7737PK Stegeren
Nederland
 +31 529 46 13 77

info@rmhmixers.eu
IBAN: NL77 RABO 0348 9887 61
KVK: 05065176
BTW: NL809442449B01

Service Hotline

24/7 bereikbaar

+31 (0)6 – 10 10 28 34

Verkoop

Sacha Leus

Algemeen directeur

Duitsland
Deelstaten:
Mecklenburg-Voor-Pommeren, Brandenburg, Saksen, Thüringen, Saksen-Anhalt

+31 (0)6 – 250 00 831
sacha@rmhmixers.eu

Anton Haakma

Duitsland
Deelstaten: Sleeswijk-Holstein, Nedersaksen (Oost), Hessen, Baden-Württemberg


+31 (0)6 131 379 95
anton@rmhmixers.eu

Klaas Heida

Noord- en midden Nederland
Duitsland
Deelstaten: Nedersaksen(West), Noord-Rijnland-Westfalen, Rijnland Palts, Saarland
+31 (0)6 – 101 027 99
klaas@rmhmixers.eu

Adri van Dijke

Zuid-Nederland en België





+31 (0)6 – 131 430 16
adri@rmhmixers.eu

Ondersteuning

Marc Brakert

Aftersales en onderdelen
0529 46 13 77
parts@rmhmixers.eu

Vincent Wijermars

Werkplaats
0529 46 13 77
vincent@rmhmixers.eu

Gerwin Grondman

Financiële administratie
0529 46 13 77
gerwin@rmhmixers.eu